Hoe zou het zijn om zelf een toolbox vol basistechnieken en vaardigheden te hebben die je gedurende de rest van je spirituele reis kunt inzetten voor jouw persoonlijke ontwikkeling? Zodat jij je beter voelt, tot inzichten komt en dieper kunt werken. En wat als je dit alles leert van een ervaren professional die jou hands-on alles bijbrengt wat je nodig hebt? Dat is de training Jouw toolbox voor je spirituele reis!
Zo ga je goed voorbereid op reis, met een rugzak vol handige tools en technieken voor iedere omstandigheid. Je leert bijvoorbeeld technieken voor het reguleren van je zenuwstelsel, omgaan met emoties, je aura reinigen, aarden en doorbreken van belemmerende overtuigingen.
Drie dagen lang leer je technieken die breed worden toegepast, zoals EFT (Emotional Freedom Tapping), maar ook technieken die minder bekend zijn of die ik zelf ontwikkeld heb. Naast de ‘live’ dagen, krijg je toegang tot een aantal instructievideo’s waarin ik de verschillende technieken stap voor stap uitleg en voordoe, zodat je ook na de training dit alles op je gemak kunt terugkijken en oefenen.
Deze driedaagse training kan je als zelfstandige training volgen én het is Blok 1 van mijn Bezield Leven met Heel je Hart traject. Dus als je na afloop enthousiast bent geworden en je wilt méér, dan kan dat!
- Data: 9, 23 en 30 september
- Tijden: 9.30 – 14.00 uur
- Inclusief: Cursusmap, instructievideo’s, koffie, thee, water, tussendoortjes.
- Exclusief: lunch, graag lunch zelf meebrengen (er is een koelkast aanwezig)
Koop hieronder je ticket:
Heel graag tot 9 september a.s.!
Liefs,
Conny